trening

Trening medyczny

Trening ten oparty jest na nauce umiejętności motorycznych, budowaniu świadomości oraz kontroli własnego ciała. Polega na indywidualnym doborze ćwiczeń funkcjonalnych, angażujących całe łańcuchy mięśniowe, niezbędnych w procesie leczenia. Zalecany jest zarówno pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju kontuzjami i dolegliwościami bólowymi, jak i sportowcom w celu prewencji urazów oraz poprawy osiągnięć w sporcie. Stosowane ćwiczenia nie tylko pomagają wrócić do pełnej aktywności po urazie czy operacji ale również znacznie poprawiają możliwości ruchowe i stabilizacyjne pacjenta.

Trening personalny

Jest to indywidualny trening przygotowany w oparciu i dokładne testy sprawnościowe, motoryczne, czynnościowe, przeprowadzone na pierwszym spotkaniu oraz wywiad ukierunkowujący cel spotkań z trenerem osobistym. Podczas treningu personalnego oprócz specjalnie dobranych ćwiczeń otrzymasz dawkę motywacji do rozwoju swoich umiejętności wedle potrzeb, a każde z ćwiczeń będziesz wykonywać w sposób dla Ciebie bezpieczny, unikając błędów oraz kontuzji.

Trening mięśni dna miednicy

Są to ćwiczenia oparte na najnowszych badaniach i metodach pracy mający na celu prewencję, terapię oraz zapobieganie negatywnym konsekwencją zbyt słabych lub zbyt napiętych mięśni w obrębie dna miednicy. Ćwiczenia te szczególnie wykorzystywane są w rehabilitacji ginekologicznej, po porodach i zabiegach operacyjnych w obrębie podbrzusza i miednicy.